KONST / Litografier / Färglitografi 15792095
nr 1579 2095
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Triptyk, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), yttermått inklusive ram: 27x53 cm. Signerad
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:31:54
19/11 19:28:11
20 nov
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg